Takie tam ulepszenia

Dyskusje na temat Renault Latitude i Safrane
emiljurasic
Posty: 68
Rejestracja: 11 października 2023, 17:12
marka i model pojazdu: Renault Latitude
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Takie tam ulepszenia

Post autor: emiljurasic »

PO pierwsze wpadły tarcze tył Quaro QD8689 Tarcza hamulcowa ZA 450 zł Komplet >Nic innego nie miało szans dotrzeć w godzinę do kupla warsztatu. Do nich klocki Ferodo ECO FRICTION . Zapytacie czemu te? Po pierwsze mam je już w 3 aucie wszystkie ponad 150KM do 175KM , hamują dobrze , pył z felg zmywa się bez specjalistycznej piany, Potem poszła w ruch wymiana żarówek w halogenach ma Ledy 2x10000 lumenów. Jasno jak w dzień. Dziś doszły dywaniki Rezaw-Plast.
Niestety do tej pory byłem bardzo zadowolony z ich wyrobów ,choć kupowałem do tej pory maty do bagażnika. Ty razem zakupiłem komplet wnętrze i bagażnik ( mam w zimie zaplanowane interwencje w Alpach i jeszcze gorzej w Rumuni w Karpatach) O ile mata kolejny raz dobrana idealnie o tyle do dywaników przednich mam zastrzeżenia. I tak dywanik kierowcy za krótki o 20mm i w przeciwieństwie do oryginału ma 2 stoper original ma 2.Ten jeden stoper po stronie kierowcy( powinny by c dwa) pasuje. To samo dotyczy dywanika pasażera : pasuje jeden stoper ale również brakuje 20mm do szyn.
Tylne pasują bardzo dobrze ale brak mi osłony gumowej na tunel środkowy. Czasami bywa 5 pasażer i ubrudzi na ten kawałek.
Ogólnie Ocena 4
MOze znajdę na dniach czas to pobawię się w regeneracje zacisków tyl ( mam drugi komplet)
ODPOWIEDZ