Latitude Privilege

Pochwal się Renią :mrgreen:
Awatar użytkownika
Jacek957
Posty: 832
Rejestracja: 09 lipca 2017, 21:42
Lokalizacja: Legnica
marka i model pojazdu: Renault Safrane Allrad Baccara, Latitude 3,0
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Latitude Privilege

Post autor: Jacek957 »

Na zdjęciach wygląda ok.Ja u siebie w Safrance zmieniłem podświetlenie kokpitu na ledowe,lecz było do bani i wróciłem do fabrycznego.Komputer się nie buntuje zmianą napięć?W Safranie,przy próbach zmiany oświetlenia zewnętrznego na ledowe gadaczka nie dawała spokoju :lol:
Endi
Posty: 148
Rejestracja: 07 czerwca 2018, 13:39
Lokalizacja: Świdnik
marka i model pojazdu: Renault Latitude
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Latitude Privilege

Post autor: Endi »

Jacek957 pisze: 24 stycznia 2019, 09:53 Na zdjęciach wygląda ok.Ja u siebie w Safrance zmieniłem podświetlenie kokpitu na ledowe,lecz było do bani i wróciłem do fabrycznego.Komputer się nie buntuje zmianą napięć?W Safranie,przy próbach zmiany oświetlenia zewnętrznego na ledowe gadaczka nie dawała spokoju :lol:
Tu gadaczki niestety nie ma ;) nie zaobserwowałem żadnych problemów. Bałem się tylko że ledy mogą się delikatnie świecić nawet po wyłączeniu zapłonu, ale na całe szczęście wszystko ładnie gaśnie i świeci.
Awatar użytkownika
Malediwyps
Posty: 37
Rejestracja: 01 sierpnia 2017, 12:25
marka i model pojazdu: Renault Latitude
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Latitude Privilege

Post autor: Malediwyps »

Endi pisze: 24 stycznia 2019, 08:45Przy okazji przeglądu zauważyłem że popalone są niektóre żaróweczki, a to od podśwetlenia tabliczy czy oświetlenia wnętrza. Więc pomyślałem że skoro i tak trzeba je wymienić więc warto zrobić mały upgrade. Poczytałem trochę w necie i postanowiłem zamontować żarówki LED zamiast standardowych
Ile cię ten upgrade kosztował? Zarówki sam kupowałeś czy w serwisie?
Endi
Posty: 148
Rejestracja: 07 czerwca 2018, 13:39
Lokalizacja: Świdnik
marka i model pojazdu: Renault Latitude
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Latitude Privilege

Post autor: Endi »

Malediwyps pisze: 08 marca 2019, 12:58
Endi pisze: 24 stycznia 2019, 08:45Przy okazji przeglądu zauważyłem że popalone są niektóre żaróweczki, a to od podśwetlenia tabliczy czy oświetlenia wnętrza. Więc pomyślałem że skoro i tak trzeba je wymienić więc warto zrobić mały upgrade. Poczytałem trochę w necie i postanowiłem zamontować żarówki LED zamiast standardowych
Ile cię ten upgrade kosztował? Zarówki sam kupowałeś czy w serwisie?
Żarówki kupowałem na allegro za 14 szt. zapłaciłem 41 zł jedna kosztuje niecałe 3 zł.
Endi
Posty: 148
Rejestracja: 07 czerwca 2018, 13:39
Lokalizacja: Świdnik
marka i model pojazdu: Renault Latitude
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Latitude Privilege

Post autor: Endi »

Pora na mały update, wiosna już w pełni więc przyszedł czas na zmianę dywaników w aucie z gumowych na welurowe. Jak już kiedyś pisałem w moim aucie brakowało fabrycznego dywanika dla kierowcy, był włożony badziew z marketu. Jako że reszta dywaników była w dobrym stanie więc postanowiłem że postaram się dokupić brakujący. Niestety zadanie to okazało się niemożliwe do zrealizowania i zmuszony byłem zakupić cały zestaw nowych dywaników. Zdecydowałem się na zestaw ze sklepu set4you, moim zdaniem najbardziej przypominają oryginalne dywaniki:
Obrazek

Obrazek

Co do jakości wykonania nie ma się do czego przyczepić dywaniki wykonane są z grubego weluru z drugiej strony posiadają matę antypoślizgową i stopery.
Tak prezentują się w aucie:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Co do dopasowania to też jest bardzo dobrze, jedynie dywanik kierowcy mógłby być lepiej dopasowany bo trzeba go dosuwać do samej szyny fotela, poza tym wszystko gra. Zobaczymy jak będzie z użytkowaniem.
Awatar użytkownika
henry71
Administrator forum
Posty: 2571
Rejestracja: 09 lipca 2017, 16:37
Lokalizacja: brzeg dolny
marka i model pojazdu: renault latitude 3.0dci initiale
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Latitude Privilege

Post autor: henry71 »

No i rozumiem że pasuje na zatrzaski ?bo Piszesz że trzeba dosunąć do samej szyny :)
Endi
Posty: 148
Rejestracja: 07 czerwca 2018, 13:39
Lokalizacja: Świdnik
marka i model pojazdu: Renault Latitude
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Latitude Privilege

Post autor: Endi »

henry71 pisze: 19 maja 2019, 17:26 No i rozumiem że pasuje na zatrzaski ?bo Piszesz że trzeba dosunąć do samej szyny :)
Jak najbardziej wszystko pasuje, tylko montaż jest trochę upierdliwy
Awatar użytkownika
henry71
Administrator forum
Posty: 2571
Rejestracja: 09 lipca 2017, 16:37
Lokalizacja: brzeg dolny
marka i model pojazdu: renault latitude 3.0dci initiale
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Latitude Privilege

Post autor: henry71 »

To najprawdopodobniej też zakupię :)
Endi
Posty: 148
Rejestracja: 07 czerwca 2018, 13:39
Lokalizacja: Świdnik
marka i model pojazdu: Renault Latitude
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Latitude Privilege

Post autor: Endi »

henry71 pisze: 20 maja 2019, 16:31 To najprawdopodobniej też zakupię :)
Jakbyś się decydował to daj znac to Ci podeśle link, trzeba się uzbroić w cierpliwość bo oni szyją te dywaniki dopiero po złożeniu zamówienia.
Awatar użytkownika
henry71
Administrator forum
Posty: 2571
Rejestracja: 09 lipca 2017, 16:37
Lokalizacja: brzeg dolny
marka i model pojazdu: renault latitude 3.0dci initiale
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Latitude Privilege

Post autor: henry71 »

Dzięki jeśli Możesz t poproszę link ,jestem zdecydowany :)
ODPOWIEDZ