Nawigacja

Dyskusje na temat Renault Latitude i Safrane
Awatar użytkownika
karolrar
Posty: 9
Rejestracja: 21 listopada 2022, 17:51
marka i model pojazdu: Latitude
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Nawigacja

Post autor: karolrar »

Witam,
Czy ktoś z forumowiczów jest w posiadaniu spolszczenia oraz mapę do nawigacji z czytnikiem DVD Latitude? oczywiście odpłatnie.
Przemoimnieniemo
Posty: 320
Rejestracja: 17 kwietnia 2021, 17:02
Lokalizacja: Warszawa
marka i model pojazdu: Renault Latitude 2.0 dCi manual
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Nawigacja

Post autor: Przemoimnieniemo »

Płytę DVD do Carminat znajdziesz w ostatnim wydaniu na Allegro. ~ ok. 50-60 zł. W mojej ocenie nie opłaca się tego kupować ani spolszczać. Ta nawigacja jest bardzo stara, a funkcje proste i przejrzyste nawet po angielsku.
Awatar użytkownika
Rufus
Posty: 979
Rejestracja: 06 stycznia 2019, 13:35
Lokalizacja: Kraków
marka i model pojazdu: Latitude 2.0 dCi Initiale Paris
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Nawigacja

Post autor: Rufus »

Przemoimnieniemo pisze: 21 listopada 2022, 19:53 Płytę DVD do Carminat znajdziesz w ostatnim wydaniu na Allegro. ~ ok. 50-60 zł. W mojej ocenie nie opłaca się tego kupować ani spolszczać. Ta nawigacja jest bardzo stara, a funkcje proste i przejrzyste nawet po angielsku.
Warto dodać, że ostatnie wydanie to 2013 rok, a od tego czasu na drogach sporo się zmieniło.
Koledzy z Lagun zmieniali na R-Linka, a tam stawiali Android Auto.
_ _ _ _ _ _ _ _
Pozdrawiam
Rufus
Przemoimnieniemo
Posty: 320
Rejestracja: 17 kwietnia 2021, 17:02
Lokalizacja: Warszawa
marka i model pojazdu: Renault Latitude 2.0 dCi manual
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Nawigacja

Post autor: Przemoimnieniemo »

Rufus pisze: 21 listopada 2022, 20:07
Przemoimnieniemo pisze: 21 listopada 2022, 19:53 Płytę DVD do Carminat znajdziesz w ostatnim wydaniu na Allegro. ~ ok. 50-60 zł. W mojej ocenie nie opłaca się tego kupować ani spolszczać. Ta nawigacja jest bardzo stara, a funkcje proste i przejrzyste nawet po angielsku.
Warto dodać, że ostatnie wydanie to 2013 rok, a od tego czasu na drogach sporo się zmieniło.
Koledzy z Lagun zmieniali na R-Linka, a tam stawiali Android Auto.
Tak na prawdę to na obecną chwilę nie ma sensownej alternatywy do zamontowania do latka. Chińczyk maks 2gb ramu bez rozwoju aplikacji. Wiecej będzie nerwów jak korzyści przy obsłudze. Przwkladanie RLink jest nieopłacalne i obarczone tym, że nie zagada. Ja już się pogodziłem.
Awatar użytkownika
Rufus
Posty: 979
Rejestracja: 06 stycznia 2019, 13:35
Lokalizacja: Kraków
marka i model pojazdu: Latitude 2.0 dCi Initiale Paris
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Nawigacja

Post autor: Rufus »

Przemoimnieniemo pisze: 21 listopada 2022, 21:30 Chińczyk maks 2gb ramu bez rozwoju aplikacji. Wiecej będzie nerwów jak korzyści przy obsłudze. Przwkladanie RLink jest nieopłacalne i obarczone tym, że nie zagada. Ja już się pogodziłem.
Zgadza się.
Nie pamiętam ile razy użyłem fabrycznej nawigacji - może że 3 razy i to raczej z ciekawości.
Jedyne do czego używam, to patrząc na ślad sprawdzam, czy dobrze wracam.

Wracając do tematu - spolszczyć możesz sobie Menu korzystając z usług fachowców. Mapy i tak nie uratujesz - pozostała w już dalekiej przeszłości.
_ _ _ _ _ _ _ _
Pozdrawiam
Rufus
Awatar użytkownika
henry71
Administrator forum
Posty: 2571
Rejestracja: 09 lipca 2017, 16:37
Lokalizacja: brzeg dolny
marka i model pojazdu: renault latitude 3.0dci initiale
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Nawigacja

Post autor: henry71 »

Z tego co wiem to świeża tylko na Francję
ODPOWIEDZ