Klubowy sprzęt

Dyskusje na temat Renault Latitude i Safrane
Patryk
Posty: 1086
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 15:09
marka i model pojazdu:
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Klubowy sprzęt

Post autor: Patryk »

Spotykamy się praktycznie dwa razy w roku, więc może warto by się zastanowić nad jakimś klubowym "dobytkiem".

Henio w tym roku (trochę z braku wyboru) kupił dwie altany, pod którymi siedzieliśmy.
Myślę że warto zrobić jakąś zrzutkę i zaliczyć te altany jako klubowe.
Chodzi mi po głowie żeby może na nich zrobić logo forum?

Druga rzecz to muzyka. Mogę mieć laptopa za free, z którego była by puszczana muzyka na zlotach, były by tam zdjęcia i inne rzeczy forumowe, każdy by dorzucał swoje zdjęcia i muzykę, zamiast wszystko na moim.
Mam też nie duże kolumny ze spalonymi głośnikami. Można by dokupić głośniki (znów jakaś zrzutka) i były by klubowe głośniki i nie było by problemu kto tym razem ma przywozić.


Jak to widzicie?

obliczone na lukakatorze
Awatar użytkownika
lycanananas
Administrator forum
Posty: 539
Rejestracja: 06 stycznia 2020, 10:36
Lokalizacja: Warszawa
marka i model pojazdu: 3x Safrane Ph2
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Klubowy sprzęt

Post autor: lycanananas »

Popatrz czy nie było by trzeba czasem wtedy sformalizować całości jako stowarzyszenie.
Fanatyk V6
Awatar użytkownika
henry71
Administrator forum
Posty: 2571
Rejestracja: 09 lipca 2017, 16:37
Lokalizacja: brzeg dolny
marka i model pojazdu: renault latitude 3.0dci initiale
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Klubowy sprzęt

Post autor: henry71 »

Jeśli chodzi o altany to już są klubowe ,zostały jakieś tam pieniążki bo cena za dobę byłą zaokrąglona z 45 na 50 ,na wydatki typu prąd itp ,ale pani nie doliczyła osobno za prąd (poprostu dobra kobieta to była ) tak więc niewiele dołożyłem ,co do loga na tych namiotach to ja nie wiem jak to ogarnąć ,co do głośników uważam że fakt jest to dobry pomysł ,tak więc Patryk załóż temat wpłat podaj konto i myślę ze nie bedzie problemów ze zbiórką w tak znamienitym towarzystwie ,kwotę jaka uważam za stosowną to 20 pln od osoby :)
Patryk
Posty: 1086
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 15:09
marka i model pojazdu:
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Klubowy sprzęt

Post autor: Patryk »

Założenie stowarzyszenia to moim zdaniem zły pomysł.
Czemu?
No to ciągnie za sobą szereg konsekwencji i obowiązków, na które raczej nikt nie ma ochoty.

Jakiś tam sprzęt klubowy jest oczywiście kwestią umowną i uważam że przy tej wielkości forum nie ma sensu tego wszystkiego formalizować.

Jak będę przy okazji u mamy, to wezmę te kolumienki, zobaczę jaki rozmiar głośników tam jest i wtedy wrócimy do tematu zrzutki na głośniki.

obliczone na lukakatorze

Awatar użytkownika
Rufus
Posty: 979
Rejestracja: 06 stycznia 2019, 13:35
Lokalizacja: Kraków
marka i model pojazdu: Latitude 2.0 dCi Initiale Paris
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Klubowy sprzęt

Post autor: Rufus »

Tylko Patyś, weź pod uwagę, że bez wzmacniacza kolumny na samej karcie laptoka nie pociągną - już moc nie wysoki, a impedancja dokończy żywota.
Polecam znaleźć jakiś amplituner za parę złotych - ja tego DUALA kupiłem z myślą o zlotach za chyba 50 zł - jedna końcówka mocy była strzelona - kosz naprawy 6 zł - nieraz ludzie nie wiedzą co sprzedają.
_ _ _ _ _ _ _ _
Pozdrawiam
Rufus
Patryk
Posty: 1086
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 15:09
marka i model pojazdu:
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Klubowy sprzęt

Post autor: Patryk »

Ja mam ten wzmacniacz Denona, który wożę na zloty i będę go woził dalej, dlatego nie pisałem nic o wzmacniaczu.
Oczywiście można coś kupić jak się trafi.

Z kolumnami jest problem co zlot, dlatego pomyślałem o tych moich małych kolumnach.
Są małe, siedzą w nich owalne głośniki samochodowe, więc kwestia tylko wymiany głośników za jakieś 200zł i myślę że będą wystarczające na zloty.

obliczone na lukakatorze

Awatar użytkownika
Gutek
Posty: 699
Rejestracja: 09 lipca 2017, 20:38
Lokalizacja: Bagno
marka i model pojazdu: Złom
Status: Offline

Re: Klubowy sprzęt

Post autor: Gutek »

Witajcie, nic nie musimy organizować. Wzmacniacz sony 200W i głośniki estradowe, wszystko to własność Heńka, ja tylko odnowiłem głośniki, aktualnie poszukuję jednego gwizdka i cały sprzęt jest. Dodatkowo mam Amplituner Sony z CD. Na dobrą sprawę potrzebny będzie jakiś laptop jako źródło muzy i temat ogarnięty.
Awatar użytkownika
henry71
Administrator forum
Posty: 2571
Rejestracja: 09 lipca 2017, 16:37
Lokalizacja: brzeg dolny
marka i model pojazdu: renault latitude 3.0dci initiale
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Klubowy sprzęt

Post autor: henry71 »

Nie jest to sprzęt szykowany pod kontem zlotów ,głośniki są za duże i zabierają za dużo miejsca w aucie ,ja ich woził nie będę ,a nie wiem kto jest wstanie się zadeklarować że będzie na wszystkich zlotach i będzie je targał,wzmacniacz i laptop jest ,dokupimy tylko małe wydajne głośniki żeby się zmieściły w schowku na okulary,i żeby nie było akcji że Jacek załatwiał i woził się z kolumnami i płacił jakieś kaucję za przewody z nietypowymi gniazdami .
ODPOWIEDZ