Safrane na szrocie - Kraków

Dyskusje na temat Renault Latitude i Safrane
Awatar użytkownika
ZAGGI
Posty: 61
Rejestracja: 21 lutego 2018, 18:45
Lokalizacja: Kraków
marka i model pojazdu: BMW e38 750i
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Safrane na szrocie - Kraków

Post autor: ZAGGI »

Nie wiem czy w dobrym dziale, ale nie znalazłem nic typu "szrot", więc wrzucam tutaj. W Krakowie na ul. Saskiej 4 stoi sobie moja poprzednia ph II RXT z rozwalonym przodem. Stoi od grudnia zeszłego roku. Z tego co zdążyłem zauważyć na pewno nie ma już przednich foteli ani schowka między fotelami (został sam tunel). Na dniach mają ponoć wymontowywać silnik (2,9 V6). Dzisiaj zabrałem brakujące spinki do dywaników (o dziwo zostały akurat 2 czyli dokładnie tyle ile potrzebowałem) i same dywaniki bo były w super stanie i aż żal było zostawiać ;) . Dla zainteresowanych: została cała tylna kanapa w czarnej skórze (świetny stan), zmieniarka płyt (sprawna), wszystkie boczki w drzwiach itp również wydawały się nietknięte. Pod maskę nie zaglądałem ale wytłumienie było w dobrym stanie, może jeszcze jest. Lewarka, haka do holowania i generalnie wszystkiego z wnęki koło (poza samą dojazdówką) oczywiście brak, to wziąłem sobie od razu. Radio alpine również posiadam, sztuk 2, bo w obecnej jest niefabryczne i oryginalnego nie potrzebuję, gdyby ktoś chciał.
Awatar użytkownika
Gutek
Posty: 699
Rejestracja: 09 lipca 2017, 20:38
Lokalizacja: Bagno
marka i model pojazdu: Złom
Status: Offline

Re: Safrane na szrocie - Kraków

Post autor: Gutek »

ZAGGI u mnie stoi cztery całe i bardzo słabo się sprzedają na części. Co do manuala ,jak to nazywasz? w języku polskim nie znalazłem :? .
ODPOWIEDZ