Wymiana oleju

Awatar użytkownika
henry71
Administrator forum
Posty: 2571
Rejestracja: 09 lipca 2017, 16:37
Lokalizacja: brzeg dolny
marka i model pojazdu: renault latitude 3.0dci initiale
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Wymiana oleju

Post autor: henry71 »

Zawsze jeździłem na takie myjnie ,nigdy nadmiernie nie miałem zniszczonego lakieru ,samoobsługowe strata czasu i pieniędzy,byle jaka chemia i przy czarnym lakierze zostają smugi ,kto co lubi ja nie golę się używając zamiast lustra auta dla mnie ok tym bardziej że teraz myjnia w moim mieście ma szczoty z pasków gumy a nie żyłkowe jak kiedyś ,ale tak jak mówię kto co lubi :)
Awatar użytkownika
Jacek957
Posty: 832
Rejestracja: 09 lipca 2017, 21:42
Lokalizacja: Legnica
marka i model pojazdu: Renault Safrane Allrad Baccara, Latitude 3,0
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Wymiana oleju

Post autor: Jacek957 »

Ja jeżdżę na ręczną myjnię.Koszt ok 50 zł ale odkurzą,umyją szyby,powycierają do sucha,co tylko chcesz a ja przy kawce uruchamiam "paluszek" 8-) :lol:.
Endi
Posty: 148
Rejestracja: 07 czerwca 2018, 13:39
Lokalizacja: Świdnik
marka i model pojazdu: Renault Latitude
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Wymiana oleju

Post autor: Endi »

Co kto lubi, ja takie rzeczy lubie robić sam jakoś mnie to odstresowuje ;) Wiadomo w zimię jeżdże na myjnie bezdotykowe, bo raczej nie ma opcji żeby sobię w wolną sobotę na zewnątrz umyć auto. Nie sa idealne bo przy mocno brudnym aucie trzeba się pilnować żeby nie zostawić mijaków. Natomiast są bezpieczne i szybkie nie rysują lakieru, a jak się spłucze auto wodą zdemineralizowaną to i zacieków żadnych nie ma. Jeszcze jak auto jest zabezpieczone porządnym woskiem czy powłoką to na dobrą sprawe wystarczy spłukać i w ogóle nie ma problemu.
ODPOWIEDZ