Malowanko elementów plastikowych

rzeźnik
Posty: 70
Rejestracja: 13 stycznia 2018, 23:14
marka i model pojazdu: 2.5 20V
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Malowanko elementów plastikowych

Post autor: rzeźnik »

Wczoraj walczyłem cały dzień z moja lala 2.5 i dałem jej nowy blask względem elementów plastikowych czyli zderzaki listwy na drzwiach i nakładki na progi☺. Do danej czynności potrzebowałem taśmy benzyna ekstrakcyjna spray czarny mat 0.5l i oczywiście dużo cierpliwości chęci i wytrwałości😀. Można było jeszcze użyć papieru ściernego i usunąć jakieś drobne ryski ale stwierdziłem osobiście że oznaki pełnoletności muszą być zachowane w lalce czyli piękno naturalne☺. Poziom trudności oceniam na delikatny lecz stanowczy zwłaszcza przy zachowanie elementów chromowanych 😂czyli na listwie zacne 2.5 i pasek który jest na wyżej wymienionym elemencie.Podpowiem ciśniemy po pasku taśmę i subtelnie wycinamy tapeciakiem☺. Po zabiegu ściągamy taśmę która wcześniej mozolnym ale jak dokładnym ruchem starałem się okleić i delektujemy się blaskiem wykonanej pracy😃. Przy okazji wymieniłem lewy drążek stabilizatora i opaskę pod zbiornikiem paliwa która została zaatakowana przez rdze.Na miejsce wyżej wymienionej opaski powędrował płaskownik z którym musiałem zatańczyć z kątówka imadłem wiertarka i spawarką i powstał taki mocny element ze teraz kolega rudy może mnie pocałować w ucho😂niech teraz spróbuję przegryść 😉 . Żeby zderzak ładnie skomponował się z hakiem stwierdziłem że też go ładnie pomaluje i na koniec piękna czapeczka dająca blask za 6.50 zł w kolorze chromu😀. Dziękuję za uwagę i do następnego malowania☺
Awatar użytkownika
Jacek957
Posty: 832
Rejestracja: 09 lipca 2017, 21:42
Lokalizacja: Legnica
marka i model pojazdu: Renault Safrane Allrad Baccara, Latitude 3,0
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Malowanko elementów plastikowych

Post autor: Jacek957 »

To się napracowałeś :D Wstaw jakieś foto żebyśmy mogli nacieszyć oko razem z Tobą :clap:
Awatar użytkownika
Gutek
Posty: 699
Rejestracja: 09 lipca 2017, 20:38
Lokalizacja: Bagno
marka i model pojazdu: Złom
Status: Offline

Re: Malowanko elementów plastikowych

Post autor: Gutek »

Bardzo ekscytująca opowieść :lol: , względem poprawienia wyglądu zewnętrznego twojej safrane :D
Awatar użytkownika
henry71
Administrator forum
Posty: 2571
Rejestracja: 09 lipca 2017, 16:37
Lokalizacja: brzeg dolny
marka i model pojazdu: renault latitude 3.0dci initiale
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Malowanko elementów plastikowych

Post autor: henry71 »

Czyli barszo pozytywny dzień :) brawo Ty
ODPOWIEDZ