Nowy zakup Baccara 3.0 12V "95r

Pochwal się Renią :mrgreen:
Awatar użytkownika
Jacek957
Posty: 832
Rejestracja: 09 lipca 2017, 21:42
Lokalizacja: Legnica
marka i model pojazdu: Renault Safrane Allrad Baccara, Latitude 3,0
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Nowy zakup Baccara 3.0 12V "95r

Post autor: Jacek957 »

Dzięki za radę Jakub :) .Ale z tego co mi wiadomo w PH I immo nie było powiązane z ECU więc powinniśmy sobie poradzić ;) (oczywiście przy pomocy Forumowiczów).A z gazem te silniki fajnie współpracują,przeserwisujemy instalację i będzie dobrze :P
Jakub
Posty: 5
Rejestracja: 10 sierpnia 2018, 10:12
marka i model pojazdu: Renault
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Nowy zakup Baccara 3.0 12V "95r

Post autor: Jakub »

Opieram się na tym co powiedzieli w serwisie. Wiem, że tam się często "nie znają". :lol:
Opisany przypadek dotyczy twingo I więc penie podobne rozwiązania zastosowano jeśli chodzi o imo. Serwis stwierdził, że imo zostało usunięte z jednostki centralnej i w dodatku się z czymś takim nie spotkał jeszcze. :roll:
Życzę jednak powodzenia - po zdjęciach widać, że WARTO :clap:
lesiu11
Posty: 31
Rejestracja: 17 stycznia 2018, 14:55
marka i model pojazdu: Renault Safrane
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Nowy zakup Baccara 3.0 12V "95r

Post autor: lesiu11 »

Jacek957 pisze: 31 października 2018, 09:13 Dzięki za radę Jakub :) .Ale z tego co mi wiadomo w PH I immo nie było powiązane z ECU więc powinniśmy sobie poradzić ;) (oczywiście przy pomocy Forumowiczów).A z gazem te silniki fajnie współpracują,przeserwisujemy instalację i będzie dobrze :P
We wszystkich fabrycznych rozwiązaniach renault immo jest powiązane z ECU. Ale obecność i nieobecność immo w ecu nie jest powiązane z dzialaniem lub niedzialaniem centralnego zamka (odwrotnie juz tak w ph1)
ODPOWIEDZ