Safrane Biturbo bez turbo :)

Pochwal się Renią :mrgreen:
wiktor92
Posty: 29
Rejestracja: 22 stycznia 2018, 08:51
Lokalizacja: Kiełze
marka i model pojazdu: Safrane
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Safrane Biturbo bez turbo :)

Post autor: wiktor92 »

Konkretna wypowiedz ;) niedługo chyba będę musiał wynająć cała hale bo przywiozłem kolejne cudo 🤦‍♂️😉
Awatar użytkownika
Jacek957
Posty: 832
Rejestracja: 09 lipca 2017, 21:42
Lokalizacja: Legnica
marka i model pojazdu: Renault Safrane Allrad Baccara, Latitude 3,0
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Safrane Biturbo bez turbo :)

Post autor: Jacek957 »

Zgadzam się z Gutkiem,choć co do ceny to nie uważam jej za bardzo wygórowaną.Ale co oryginał to oryginał tym bardziej że środek jest kompletowany z kilku aut ;)
pemek
Posty: 219
Rejestracja: 09 kwietnia 2018, 21:07
marka i model pojazdu: Safrane 2.5 automat 1998r. RXT
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Safrane Biturbo bez turbo :)

Post autor: pemek »

Też się zgadzam chociaż mi te dodatki aż tak bardzo nie wadzą głównie zderzak z biturbo (jak będziesz go sprzedawał to daj znać), najbardziej oczy bolą od tych listew "karbonowych", poza tym nie widziałem ostatnio ładnej ph1 na sprzedaż jeszcze do tego z takim silnikiem dlatego cena spoko :)
wiktor92
Posty: 29
Rejestracja: 22 stycznia 2018, 08:51
Lokalizacja: Kiełze
marka i model pojazdu: Safrane
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Safrane Biturbo bez turbo :)

Post autor: wiktor92 »

Jak jechałem kupować ten egzemplarz to również mówiłem że te listwy to wiocha straszna . Po przyjeździe na miejsce okazało się że praktycznie ich nie widać i zostały do dziś bo nie rzucają się w oczy:)
wiktor92
Posty: 29
Rejestracja: 22 stycznia 2018, 08:51
Lokalizacja: Kiełze
marka i model pojazdu: Safrane
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Safrane Biturbo bez turbo :)

Post autor: wiktor92 »

SPRZEDANA . Pierwsza osoba która przyjechała obejrzeć auto wraca nim do domu . Pewnie pojawi się na forum .
Awatar użytkownika
deejayexide
Posty: 26
Rejestracja: 03 kwietnia 2020, 20:00
Lokalizacja: Gniezno
marka i model pojazdu: Renault Safrane 3.0 v6
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Safrane Biturbo bez turbo :)

Post autor: deejayexide »

A no jestem nowym posiadaczem BT bez BT :) czy szczęśliwym to się okażę ,na chwilę obecną mijają ledwo 24 h od zakupu i już pojawiają się problemy z pracą silnika,dzisiaj wizyta u jednego mechanika nie napawała optymizmem ( podejrzewa wypalony zawór ) a najgorsze lub najlepsze jest to że on jest naprawdę dobry i jego diagnozy w znacznej większości bywają trafne.W poniedziałek może uda mi się podjechać do innego na konsultacje.Pozdrawiam.
Dee-Jay EXIDE.
Awatar użytkownika
henry71
Administrator forum
Posty: 2578
Rejestracja: 09 lipca 2017, 16:37
Lokalizacja: brzeg dolny
marka i model pojazdu: renault latitude 3.0dci initiale
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Safrane Biturbo bez turbo :)

Post autor: henry71 »

E no na dzień dobry i już figa???
Grzesiek21
Status: Offline

Re: Safrane Biturbo bez turbo :)

Post autor: Grzesiek21 »

Jeżeli to się potwierdzi to wielka szkoda, ale z drugiej strony byłaby to usterka zatajona przez sprzedającego i masz prawo zwrócić pojazd bez problemu.
wiktor92
Posty: 29
Rejestracja: 22 stycznia 2018, 08:51
Lokalizacja: Kiełze
marka i model pojazdu: Safrane
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Safrane Biturbo bez turbo :)

Post autor: wiktor92 »

Witam ponownie. Coś mi się nie chce wierzyć w tak drastyczne diagnozy ponieważ może i szafa stała ostatnio trochę ale absolutnie nic jej nie dolegało i nigdy nie sprawiała problemów z silnikiem ;) autem z chłopakami jeździliśmy ( nawet pierwsze odpalenie po ponad miesięcznej przerwie ) było wraz z kupującymi i nic nie wskazywało na na jakieś usterki . Myśle ze ktoś tu jednak mocno na wyrost wydał diagnozę i trochę zestresował kupującego ;)
PS podpowiedzcie jak wpisać kod do radia bo już kiedyś pytałem a teraz coś się przycielo i nie pokazują się 0000 tylko CODE .
Awatar użytkownika
deejayexide
Posty: 26
Rejestracja: 03 kwietnia 2020, 20:00
Lokalizacja: Gniezno
marka i model pojazdu: Renault Safrane 3.0 v6
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Safrane Biturbo bez turbo :)

Post autor: deejayexide »

Wiktor mam też taką nadzieję bo się załamię jak stary dach i nie chcę aktywować procedury zwrotu .
I jeszcze tylko podpytam czy ktoś mi podpowie jak się pozbyć Code na radiu ,dzisiaj ok 8 h radio było włączone i nadal nie mogę wejść w procedurę wpisywania kodu :(
Dee-Jay EXIDE.
ODPOWIEDZ