Dywaniki

Oferty dotyczące kupna aut używanych, części oraz gadżetów
Awatar użytkownika
henry71
Administrator forum
marka i model pojazdu: renault latitude 2.0dci initiale
Status: Offline

Dywaniki

Post autor: henry71 » 24 listopada 2018, 14:54

Hejo kupię oryginalne dywaniki do latitude :)

Endi
marka i model pojazdu: Renault Latitude

Re: Dywaniki

Post autor: Endi » 24 listopada 2018, 15:27

Podłączam się ;) szukam od dłuższego czasu dywanika kierowcy, jeżeli potrzebujesz kompletu to tutaj są dywaniki sprzedawane w ASO cena podobna :arrow: https://allegro.pl/dywaniki-welurowe-kp ... 93791.html Ciężko ocenić ale jednak wydaje mi się że są wykonane z innego materiały niż te co mam w aucie. Trzeba by było ocenić organoleptycznie.

Awatar użytkownika
henry71
Administrator forum
marka i model pojazdu: renault latitude 2.0dci initiale

Post autor: henry71 » 25 listopada 2018, 09:19

Hejo ,dzięki wyglądają na oryginał ,chyba trzeba będzie się skusić ,ja też potrzebuje tylko od kierowcy ale zakup jednego raczej graniczy z cudem.

Awatar użytkownika
Jacek957
marka i model pojazdu: Renault Safrane Allrad Baccara

Post autor: Jacek957 » 25 listopada 2018, 11:27

Ja do swojej Safranki,nie mogąc zakupić beżowych zrobiłem sam dywaniki.Odpowiednią tkaninę można zakupić,a zrobienie szablonu to pestka.Potem tylko znaleźć tapicera do obszycia i gotowe :D.
viewtopic.php?f=29&t=1798&p=5157&hilit=dywaniki#p5157

Endi
marka i model pojazdu: Renault Latitude

Post autor: Endi » 26 listopada 2018, 09:16

No ja się właśnie tak zastanawiam nad uszyciem jednego bo kupowanie całego kompletu to trochę mija się z celem nie licząc że mało nie kosztują. Do wiosny mam czas, jak nie uda się znaleźć żadnej sensownej używki to pewnie zdecyduje sie na szycie. Teraz tak mi wpadł do głowy pomysł że jakby się udało dostać dywanik od strony pasażera to myślę że tapicer by go przyciął i obszył na wzór tego od kierowcy. Tylko nie wiem czy od strony pasażera stoper nie jest w innym miejscu. Z tego co mi się wydaje to wzór dywanika kierowcy jest taki sam jak w Lagunie 3, więc może tak trzeba szukać. Problem jest tylko taki że ze zdjęć ciężko dobrze rozpoznać fakturę materiału. henry71 jeżeli byś się zdecydował na zakup tego kompletu z aukcji to porównaj materiały z tymi co masz czy na pewno to jest ten sam materiał.

ODPOWIEDZ