Termin letniego zlotu 2023

Terminy zlotów i spotkań Klubowiczów
Awatar użytkownika
henry71
Administrator forum
Posty: 2571
Rejestracja: 09 lipca 2017, 16:37
Lokalizacja: brzeg dolny
marka i model pojazdu: renault latitude 3.0dci initiale
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Termin letniego zlotu 2023

Post autor: henry71 »

Witam ,Co Sądzicie o 1-3 września ,nie ukrywam że z uwagi na zajęcia mojej Żony dla nas tylko wrzesień :)
Patryk
Posty: 1086
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 15:09
marka i model pojazdu:
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Termin letniego zlotu 2023

Post autor: Patryk »

Mi nie pasuje ze względu na inny zlot w tym terminie

Obliczone na lukakatorze

Awatar użytkownika
lycanananas
Administrator forum
Posty: 539
Rejestracja: 06 stycznia 2020, 10:36
Lokalizacja: Warszawa
marka i model pojazdu: 3x Safrane Ph2
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Termin letniego zlotu 2023

Post autor: lycanananas »

Ja rozumiem całą tą sytuację. Jednak oba zloty nie powinny na siebie nachodzić. Dlatego, że część osób chciała by być na obu zlotach. Zloty to nie tylko organizatorzy, ale głównie osoby które tam są.
Fanatyk V6
Awatar użytkownika
Rufus
Posty: 979
Rejestracja: 06 stycznia 2019, 13:35
Lokalizacja: Kraków
marka i model pojazdu: Latitude 2.0 dCi Initiale Paris
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Termin letniego zlotu 2023

Post autor: Rufus »

Szczerze mówiąc to PIKUR robi zlot w terminie, w którym my robimy złoty od kilkunastu lat, wiec Heniu nie wiem po co zalożyłeś ten temat - sprawa jest jasna.

Myślę, że możemy przeprowadzić sondę, czy w związku z powyższym zmieniamy termin naszego zlotu, gdyż nie mając nic zaklepane, mamy pewne pole manewru.

Nie będę ukrywał, że dla mnie również jest to najlepszy termin ze względu na rok szkolny, ewentualnie kolejny weekend, kiedy jest szansa na pogodę. Wcześniej jest sezon urlopowy.

Osobiście temat uważam do zamknięcia, usunięcia i zamiecenia pod dywan, bo może prowadzić do niepotrzebnych zgrzytów na naszym forum - ale to już decyzja Admina ewentualnie Moderatora.
Myślę, że każdy z zainteresowanych ma swoje zdanie na ten temat.
lukezaa pisze: 08 lutego 2023, 10:52 Ja rozumiem całą tą sytuację. Jednak oba zloty nie powinny na siebie nachodzić. Dlatego, że część osób chciała by być na obu zlotach. Zloty to nie tylko organizatorzy, ale głównie osoby które tam są.
Adrian, zgadza się, tylko że od 15 lat organizujemy zloty w pierwszy weekend września. A co by było, gdybyśmy mieli zaklepany zlot w tym terminie? Wtedy trzeba podjąć męską decyzję.
_ _ _ _ _ _ _ _
Pozdrawiam
Rufus
Awatar użytkownika
lycanananas
Administrator forum
Posty: 539
Rejestracja: 06 stycznia 2020, 10:36
Lokalizacja: Warszawa
marka i model pojazdu: 3x Safrane Ph2
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Termin letniego zlotu 2023

Post autor: lycanananas »

Mi termin 1-3 września jak najbardziej pasuje. Później w wrześniu jadę na targi IBC do Amsterdamu i mogę być niedostępny. I jak pisałem w innym wątku. Dla mnie zlot LiSa ma pierwszeństwo nad PIKURowym.
Fanatyk V6
Awatar użytkownika
henry71
Administrator forum
Posty: 2571
Rejestracja: 09 lipca 2017, 16:37
Lokalizacja: brzeg dolny
marka i model pojazdu: renault latitude 3.0dci initiale
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Termin letniego zlotu 2023

Post autor: henry71 »

Patryk pisze: 08 lutego 2023, 10:40 Mi nie pasuje ze względu na inny zlot w tym terminie

Obliczone na lukakatorze
zawsze jest wybór ,tak jak Rufus napisał ,od kilkunastu lat organizujemy w tym terminie ,wszystko zależy od tego który zlot jest dla kogo bardziej ważny ,dla mnie osobiście od kilkunastu lat nasz oczywiście ,tak jak napisałem lipiec sierpień nie bo nie wiem kiedy żona urlop dostanie ,zresztą są to miesiące urlopowe i nie będzie wszystkim pasować ,maj ,czerwiec żona ma występy a 2 wek września może być zimno a po za tym już 2 osobom nie specjalnie pasuje ,więc nie uważam za sensowne kombinować bo Pikur robi w tym czasie ,Patryk zawsze możesz na pikurze powiedzieć że termin u nich ci nie pasuje ,zresztą można robić w każdym terminie tylko my z Romą odpadamy
Patryk
Posty: 1086
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 15:09
marka i model pojazdu:
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Termin letniego zlotu 2023

Post autor: Patryk »




To prawda że często nasze zloty były na początku września.
Rufus pisze: Adrian, zgadza się, tylko że od 15 lat organizujemy zloty w pierwszy weekend września.
Jednak to zdanie nie jest do końca prawdą.

Popowo 26-28.08.2022
3stawy 23-25.07.2021
Kunice 11-14.06.2020
(Gdzieś tam) 06-08.09.2019

To są fakty.
Dalej listy nie chce mi się robić.


Więc proszę nie mówcie że inny termin jest nieakceptowalny ze względu na tradycję naszych zlotów.

Rufus pisze: A co by było, gdybyśmy mieli zaklepany zlot w tym terminie? Wtedy trzeba podjąć męską decyzję.
Rufus, gdyby termin naszego zlotu był ustalony to trzebaby było podjąć męską decyzję, ale nie jest, więc nie ma co gdybać jaka by była decyzja.

Z mojej strony to tyle.
Mam nadzieję że uda się pogodzić termin zlotu tak, żeby nie kolidował z żadnymi innymi planami klubowiczów Obrazek

Obliczone na lukakatorze



Awatar użytkownika
henry71
Administrator forum
Posty: 2571
Rejestracja: 09 lipca 2017, 16:37
Lokalizacja: brzeg dolny
marka i model pojazdu: renault latitude 3.0dci initiale
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Termin letniego zlotu 2023

Post autor: henry71 »

Ale ja też napisałem że nam nie pasuje ,czy mam się jeszcze raz rozpisać na ten temat jeśli to nie problem to mogę nawet pomóc w organizacji ale nas nie będzie .
Patryk
Posty: 1086
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 15:09
marka i model pojazdu:
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Termin letniego zlotu 2023

Post autor: Patryk »

Dlatego szukamy terminu, który będzie pasował wszystkim :)

Obliczone na lukakatorze

Awatar użytkownika
henry71
Administrator forum
Posty: 2571
Rejestracja: 09 lipca 2017, 16:37
Lokalizacja: brzeg dolny
marka i model pojazdu: renault latitude 3.0dci initiale
Płeć: Mężczyzna
Status: Offline

Re: Termin letniego zlotu 2023

Post autor: henry71 »

ale co listopad ,grudzień czy styczeń ?
Zablokowany